Код 428

Нема на залиха
SKU
38806
MKD 435,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Къс топ в черно с ефектно деколте - код 11772
  Топ - код 11772 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 2. Топ - код 5610 - бела
  Топ - код 5610 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Дамска тениска в бяло с надпис - код 5398 - лице
  Маица - код 5398 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Спортски комплет - код 3733 - 3 - ментол
  Спортски комплет - код 3733 - 3 - ментол
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Комплет - код 2234 - небесно сина
  Комплет - код 2234 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Дамска тениска в бяло - код 3701
  Маица - код 3701 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Фустан - код 1410 - портокалова
  Фустан - код 1410 - портокалова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Дамски топ в светлосиньо с къдрички - код 4369
  Топ - код 4369
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Сако - код 1678
  Сако - код 1678
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Дамска тениска в лилаво с надпис - код 1038
  Маица - код 1038 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71