Код 428

Нема на залиха
SKU
38955
MKD 435,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 11939 - бела
  Фустан - код 11939 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Топ - код 11773 - црна
  Топ - код 11773 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 7398 - шарена
  Фустан - код 7398 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Тренерки - код 1354 - сиво
  Тренерки - код 1354 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 11490 - црна
  Блуза - код 11490 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Дамски комплект тениска и къси панталонки рипс в бяло - код 1086
  Комплет - код 1086 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамски бански в две части с висока талия в зелено - код 2709
  Купачи - код 2709 - 3 - зелена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Топ - код 9874
  Топ - код 9874
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 9. Дуксер - код 2275 - 2 - розова
  Дуксер - код 2275 - 2 - розова
  Најниско MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 10. Фустан - код 11973
  Фустан - код 11973
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71