Код 431

Нема на залиха
SKU
40618
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 4145 - црна
  Блуза - код 4145 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Комбинезон - код 7785 - виолетова
  Комбинезон - код 7785 - виолетова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Комплет - код 9205 - 2 - црна
  Комплет - код 9205 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Дамски топ потник в черно - код 2245
  Топ - код 2245 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Тъмносини разкроени дънки с колан - код 1112
  Фармерки - код 1112 - сина
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 6. Блуза - код 2869 - бело
  Блуза - код 2869 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 7. Фустан - код 6464 - путер зелена
  Фустан - код 6464 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 2720 - бело
  Фустан - код 2720 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 6838 - црна
  Фустан - код 6838 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 0998 - виолетова
  Фустан - код 0998 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71