Код 432

Нема на залиха
SKU
41257
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 45288 - бела
  Комплет - код 45288 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Комплет - код 5069 - црна
  Комплет - код 5069 - црна
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 3. Атрактивна тениска с принт в розово - код 11721
  Маица - код 11721 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Къс топ в цвят капучино с ефектно деколте - код 11772
  Топ - код 11772 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 5. Фустан - код 1249 - розова
  Фустан - код 1249 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Кратки панталони - код 4380 - 1 - небесно сина
  Кратки панталони - код 4380 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 6412
  Фустан - код 6412
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Комплет - код 2297 - 1
  Комплет - код 2297 - 1
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 2.203,71
 9. Дамска туника с поло яка с ефектен десен - код 6360 - 5
  Туника - код 6360 - 5 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 5889 - црна
  Фустан - код 5889 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71