Код 434

Нема на залиха
SKU
41260
ден 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2093 - темно виолетова
  Фустан - код 2093 - темно виолетова
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 2. Фустан - код 7714 - шарена
  Фустан - код 7714 - шарена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Фустан - код 7713 - шарено
  Фустан - код 7713 - шарено
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Џемпер - код 5966 - бела
  Џемпер - код 5966 - бела
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 5. Фустан - код 9028 - црвена
  Фустан - код 9028 - црвена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Панталони - код 4842 - темно сива
  Панталони - код 4842 - темно сива
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 7. Фустан - код 741 - тиркизна
  Фустан - код 741 - тиркизна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Фустан - код 412 - небесно сина
  Фустан - код 412 - небесно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.246,71
 9. Кардиган - код 1691 - окер
  Кардиган - код 1691 - окер
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 1.275,71
 10. Сако - код 5566 - путер зелена
  Сако - код 5566 - путер зелена
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71