Код 435

Нема на залиха
SKU
41258
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2739
  Фустан - код 2739
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 6261 - бела
  Фустан - код 6261 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 8149 - окер
  Фустан - код 8149 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 2104
  Фустан - код 2104
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Блуза - код 4239 - црна
  Блуза - код 4239 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Къси накъсани дънкови панталонки в светлосиньо - код 4508
  Кратки панталони - код 4508 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Дамски топ потник рипс в светлосиньо с отворено деколте - код 5958
  Топ - код 5958 - светло сина
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Свободен къс дамски гащеризон в бяло - код 6313
  Комбинезон - код 6313 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Сукња - код 1098 - 1
  Сукња - код 1098 - 1
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Фустан - код 9949
  Фустан - код 9949
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71