Код 436

Нема на залиха
SKU
41259
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 1525 - розова
  Комбинезон - код 1525 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Ефектна дамска тениска с голо рамо в розово - код 0599
  Маица - код 0599 - 1 - розова
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Кратки панталони - код 6815 - бело
  Кратки панталони - код 6815 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Комплет - код 5852 - 2 - сиво
  Комплет - код 5852 - 2 - сиво
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Фустан - код 7413 - светло сина
  Фустан - код 7413 - светло сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Кошула - код 3525
  Кошула - код 3525
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Маица - код 3580 - 1 - бела
  Маица - код 3580 - 1 - бела
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Топ - код 5610 - бела
  Топ - код 5610 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Маица - код 11763
  Маица - код 11763
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Фустан - код 2991 - бело
  Фустан - код 2991 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71