Код 442

Нема на залиха
SKU
40787
MKD 579,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 9656 - ментол
  Блуза - код 9656 - ментол
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Блуза - код 3280 - 6 - црвена
  Блуза - код 3280 - 6 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Дамска тениска в масленозелено - код 0163
  Маица - код 0163 - 2
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Топ - код 11942
  Топ - код 11942
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Фустан - код 3214 - бело
  Фустан - код 3214 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Дамски комплект тениска и къси панталонки рипс в бежово - код 1086
  Комплет - код 1086 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 8861 - 2 - сиво
  Блуза - код 8861 - 2 - сиво
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Сако - код 1678 - капучино
  Сако - код 1678 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Комбинезон - код 5775 - пудра
  Комбинезон - код 5775 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Маица - код 918 - 5 - црна
  Маица - код 918 - 5 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71