Код 442

Нема на залиха
SKU
40788
MKD 579,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 3169 - црна
  Топ - код 3169 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Фустан - код 7211 - сина
  Фустан - код 7211 - сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 6189 - бело
  Блуза - код 6189 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Маица - код 4352
  Маица - код 4352
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 2506 - пудра
  Фустан - код 2506 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Спортно долнище в черно с надпис - код 6201
  Тренерки-долен дел - код 6201 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Дамски дънки свободни в синьо - код 3979
  Фармерки - код 3979 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 8. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Дамски бански цял с ефектен десен - код 0342 - 2
  Купачи - код 0342 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Топ - код 1396 - кремова
  Топ - код 1396 - кремова
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 550,71