Код 442

Нема на залиха
SKU
40789
MKD 579,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4301 - бело
  Фустан - код 4301 - бело
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Блуза - код 5766
  Блуза - код 5766
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Боди - код 3313 - 2 - виолетова
  Боди - код 3313 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Стилен дамски гащеризон в черно - код 2137
  Комбинезон - код 2137 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Блуза - код 0399 - црна
  Блуза - код 0399 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Блуза - код 4519 - зелена
  Блуза - код 4519 - зелена
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 7. Екстравагантна дамска туника с принт овърсайз - код 1852 - 3
  Туника - код 1852 - 3 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 6852 - зелена
  Фустан - код 6852 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Блуза - код 4229 - кафеава
  Блуза - код 4229 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Спортски комплет - код 3066 - црна
  Спортски комплет - код 3066 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71