Код 442

Нема на залиха
SKU
40790
MKD 579,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски комплект потник и панталон в бежово с десен на пеперуди - код 6899
  Комплет - код 6899 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Дамски спортен екип в кафяво - код 6268
  Тренерки - код 6268 - кафеава
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Топ - код 6373
  Топ - код 6373
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Свободен дамски комплект потник и панталон в черно - код 6929
  Комплет - код 6929 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Тениска в розово с принт - код 8312
  Маица - код 8312 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Дамски сет от две части бюстие и къси панталонки в черно - код 6922
  Комплет - код 6922 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Дамски сет тениска и къси панталонки с атрактивен десен в черно - код 2536
  Комплет - код 2536 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Блуза - код 3501 - 4 - розова
  Блуза - код 3501 - 4 - розова
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Фустан - код 81800 - 2 - циклама
  Фустан - код 81800 - 2 - циклама
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Комплет - код 10055 - сина
  Комплет - код 10055 - сина
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71