Код 4621

Нема на залиха
SKU
40259
MKD 696,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 9656 - бело
  Блуза - код 9656 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Комплет - код 7778 - путер зелена
  Комплет - код 7778 - путер зелена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Комбинезон - код 2199 - сиво
  Комбинезон - код 2199 - сиво
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Јакна - код 853 - зелена
  Јакна - код 853 - зелена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 5. Блуза - код 3890 - праска
  Блуза - код 3890 - праска
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 9910 - виолетова
  Фустан - код 9910 - виолетова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Фустан - код 6611 - шарена
  Фустан - код 6611 - шарена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 8. Дуксер - код 9891 - борда
  Дуксер - код 9891 - борда
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Кошула - код 6148 - кремова
  Кошула - код 6148 - кремова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Фустан - код 132 - борда
  Фустан - код 132 - борда
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71