Код 47 - 1

Нема на залиха
SKU
2464
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска риза къс ръкав с къдрици в бяло - код 4136
  Кошула - код 4136 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Спортски комплет - код 0409 - 1 - црна
  Спортски комплет - код 0409 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 3. Тренерки - код 11546 - кафеава
  Тренерки - код 11546 - кафеава
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 4. Тренерки - код 1556 - 3 - црна
  Тренерки - код 1556 - 3 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Маица - код 3912 - розова
  Маица - код 3912 - розова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 6. Блуза - код 0247 - пудра
  Блуза - код 0247 - пудра
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Фустан - код 4288 - ментол
  Фустан - код 4288 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Комплет - код 5242 - 2 - шарена
  Комплет - код 5242 - 2 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 2582 - бело
  Фустан - код 2582 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Тениска в бяло с принт - код 11670
  Маица - код 11670 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71