Код 47 - 2

Нема на залиха
SKU
2465
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тениска в бяло с принт - код 4435
  Маица - код 4435 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Сако - код 5255 - розова
  Сако - код 5255 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 1410 - портокалова
  Фустан - код 1410 - портокалова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Елегантен дамски топ в светлосиньо - код 2760
  Топ - код 2760 - 3
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Хеланки - код 2285 - 1 - шарена
  Хеланки - код 2285 - 1 - шарена
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Дамска тениска в светлолилаво с принт - код 0401
  Маица - код 0401 - 1 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 2578
  Фустан - код 2578
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 3200 - капучино
  Фустан - код 3200 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Дамска риза къс ръкав с къдрици в червено - код 4136
  Кошула - код 4136 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Блуза - код 4286 - бело
  Блуза - код 4286 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71