Код 47

Нема на залиха
SKU
2463
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 0643 - 5 - црна
  Блуза - код 0643 - 5 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Комбинезон - код 4455 - ментол
  Комбинезон - код 4455 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 2011 - темно сина
  Фустан - код 2011 - темно сина
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 4. Комплет - код 2071 - темно виолетова
  Комплет - код 2071 - темно виолетова
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Фустан - код 7719 - сиво
  Фустан - код 7719 - сиво
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Блуза - код 0500 - пудра
  Блуза - код 0500 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Панталони - код 5424 - 1 - црна
  Панталони - код 5424 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Јакна - код 9797 - 1 - црвена
  Јакна - код 9797 - 1 - црвена
  Најниско MKD 2.552,00 Регуларна цена MKD 2.842,00
 9. Фустан - код 0763 - капучино
  Фустан - код 0763 - капучино
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Блуза - код 1070 - виолетова
  Блуза - код 1070 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71