Код 47 - 3

Нема на залиха
SKU
2466
ден 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 884 - бела
  Фустан - код 884 - бела
  Special Price ден 1.218,00 Регуларна цена ден 1.798,00
 2. Блуза - код 7878 - пудра
  Блуза - код 7878 - пудра
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Маица - код 504 - црна
  Маица - код 504 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Сако - код 815 - небесно сина
  Сако - код 815 - небесно сина
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Комбинезон - код 4406 - виолетова
  Комбинезон - код 4406 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Блуза - код 4448 - темно сина
  Блуза - код 4448 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Маица - код 624 - бела
  Маица - код 624 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Фустан - код 1040 - окер
  Фустан - код 1040 - окер
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Комплет - код 722 - борда
  Комплет - код 722 - борда
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 10. Блуза - код 0907 - жолта
  Блуза - код 0907 - жолта
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71