Код 47 - 4

Нема на залиха
SKU
2467
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фармерки - код 1112 - сина
  Фармерки - код 1112 - сина
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 2. Фустан - код 5454 - 9 - шарена
  Фустан - код 5454 - 9 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 3. Фустан - код 324 - тиркизна
  Фустан - код 324 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Панталони - код 5157 - 1 - путер зелена
  Панталони - код 5157 - 1 - путер зелена
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 5. Фустан - код 248 - 4 - шарена
  Фустан - код 248 - 4 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Кратки панталони - код 9383 - путер зелена
  Кратки панталони - код 9383 - путер зелена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Кардиган - код 783 - светло сина
  Кардиган - код 783 - светло сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Кардиган - код 6878 - небесно сина
  Кардиган - код 6878 - небесно сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 9. Кардиган - код 9001 - црна
  Кардиган - код 9001 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Блуза - код 9906 - виолетова
  Блуза - код 9906 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71