Код 47 - 5

Нема на залиха
SKU
2468
ден 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4151 - темно сина
  Фустан - код 4151 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Кардиган - код 6263 - бела
  Кардиган - код 6263 - бела
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Фустан - код 5150 - небесно сина
  Фустан - код 5150 - небесно сина
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 4. Блуза - код 917 - зелена
  Блуза - код 917 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Фустан - код 7768 - црвена
  Фустан - код 7768 - црвена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Фустан - код 6457 - путер зелена
  Фустан - код 6457 - путер зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Фустан - код 619 - сиво
  Фустан - код 619 - сиво
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Сако - код 4141 - црна
  Сако - код 4141 - црна
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 9. Кардиган - код 4451 - сиво
  Кардиган - код 4451 - сиво
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 10. Маица - код 469 - бела
  Маица - код 469 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71