Код 48 - 1

Нема на залиха
SKU
1693
MKD 1.159,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2766 - бело
  Фустан - код 2766 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 1543 - бело
  Фустан - код 1543 - бело
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Блуза - код 11514 - црвена
  Блуза - код 11514 - црвена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Фустан - код 6515
  Фустан - код 6515
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Атрактивен дамски топ от рипс в бяло - код 5610
  Топ - код 5610 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Блуза - код 11320 - 3 - сиво
  Блуза - код 11320 - 3 - сиво
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 7. Бяла дамска тениска с тигров мотив - код 1413
  Маица - код 1413 - 1 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Дамски гащеризон по тялото в бяло - код 5562
  Комбинезон - код 5562 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Маица - код 2438 - 1 - бело
  Маица - код 2438 - 1 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Дънки силно накъсани - код 3142
  Фармерки - код 3142 - сина
  Најниско MKD 956,71