Код 48

Нема на залиха
SKU
1692
MKD 1.159,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 3111 - црна
  Блуза - код 3111 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Комбинезон - код 2628 - виолетова
  Комбинезон - код 2628 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Блуза - код 1471 - 7 - бело
  Блуза - код 1471 - 7 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Сако - код 6131 - борда
  Сако - код 6131 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 3464 - небесно сина
  Блуза - код 3464 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дуксер - код 3262 - темно сина
  Дуксер - код 3262 - темно сина
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Фустан - код 692 - црна
  Фустан - код 692 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Фустан - код 1042 - небесно сина
  Фустан - код 1042 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Елек - код 4106 - црна
  Елек - код 4106 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Блуза - код 7780 - црна
  Блуза - код 7780 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71