Код 48 - 2

Нема на залиха
SKU
1694
MKD 1.159,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Сукња - код 1014 - бело
  Сукња - код 1014 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Блуза - код 5343 - 3 - праска
  Блуза - код 5343 - 3 - праска
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Дамски сет от две части къс топ и дълга пола в черно - код 0149
  Комплет - код 0149 - 3 - црна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Свободен дамски топ в светлосиньо - код 4463
  Топ - код 4463 - светло сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Дамски комплект къс топ и анцуг в бяло - код 4304
  Комплет - код 4304 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 6. Маица - код 5754 - розова
  Маица - код 5754 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 898,71
 7. Фустан - код 11643 - црна
  Фустан - код 11643 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Дамски дънки с висока талия изчистени в синьо - код 4386
  Фармерки - код 4386 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Блуза - код 9966 - 5 - шарена
  Блуза - код 9966 - 5 - шарена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Топ - код 3034 - бела
  Топ - код 3034 - бела
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71