Код 48 - 3

Нема на залиха
SKU
1695
MKD 1.159,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фармерки - код 1034-30 - сина
  Фармерки - код 1034-30 - сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Јакна - код 4949 - окер
  Јакна - код 4949 - окер
  Special Price MKD 2.116,71 Регуларна цена MKD 3.276,71
 3. Блуза - код 0263 - светло сина
  Блуза - код 0263 - светло сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Фустан - код 0061 - бела
  Фустан - код 0061 - бела
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 5. Елек - код 9153 - кафеава
  Елек - код 9153 - кафеава
  Special Price MKD 1.681,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 6. Блуза - код 0308 - пудра
  Блуза - код 0308 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 9545 - путер зелена
  Фустан - код 9545 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 6669 - црна
  Блуза - код 6669 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 243 - жолта
  Блуза - код 243 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 8619 - 1 - жолта
  Фустан - код 8619 - 1 - жолта
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71