Код 48 - 4

Нема на залиха
SKU
1696
ден 1.159,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 729 - бела
  Комплет - код 729 - бела
  Најниско ден 696,00 Регуларна цена ден 1.624,00
 2. Комбинезон - код 5051 - циклама
  Комбинезон - код 5051 - циклама
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 3. Панталони - код 954 - црна
  Панталони - код 954 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Фустан - код 7236 - црна
  Фустан - код 7236 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Фустан - код 7236 - црвена
  Фустан - код 7236 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Купачи - код 728 - црна
  Купачи - код 728 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Блуза - код 4549 - небесно сина
  Блуза - код 4549 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Фустан - код 513 - ментол
  Фустан - код 513 - ментол
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 974 - окер
  Фустан - код 974 - окер
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 10. Фустан - код 603 - виолетова
  Фустан - код 603 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71