Код 48 - 5

Нема на залиха
SKU
1697
MKD 1.159,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 11958 - кремова
  Комплет - код 11958 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Бански комплект в синьо лъскава материя - код 2563
  Купачи - код 2563 - 9 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 4590
  Фустан - код 4590
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Фустан - код 11805 - црна
  Фустан - код 11805 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Блуза - код 4448 - црна
  Блуза - код 4448 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фустан - код 0889 - пудра
  Фустан - код 0889 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 3151 - 4 - корали
  Блуза - код 3151 - 4 - корали
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Дамска тениска в бяло с щампа - код 8383
  Маица - код 8383 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Тренерки - код 2570 - 1 - виолетова
  Тренерки - код 2570 - 1 - виолетова
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Фустан - код 0510 - шарена
  Фустан - код 0510 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71