Код 499 - 1

Нема на залиха
SKU
802
MKD 1.449,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маичка - код 11541 - црна
  Маичка - код 11541 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Свободна дамска риза в светлосиньо - код 1648
  Кошула - код 1648 - 3
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 3. Блуза - код 9966 - 6 - шарена
  Блуза - код 9966 - 6 - шарена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Комплет - код 1518 - 2 - розова
  Комплет - код 1518 - 2 - розова
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 9905 - розова
  Фустан - код 9905 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 6. Блуза - код 6019 - 1 - црна
  Блуза - код 6019 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Маица - код 0511 - 6 - сиво
  Маица - код 0511 - 6 - сиво
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Комплет - код 6922 - црна
  Комплет - код 6922 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Къс дамски топ в бяло - код 2967
  Топ - код 2967 - бело
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 10. Фустан - код 311 - црна
  Фустан - код 311 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71