Код 499 - 2

Нема на залиха
SKU
803
MKD 1.449,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 3061 - 5 - црвена
  Блуза - код 3061 - 5 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 2949 - зелена
  Фустан - код 2949 - зелена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Панталони - код 4750 - 3
  Панталони - код 4750 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Топ - код 3366 - 2 - црвена
  Топ - код 3366 - 2 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 3338 - 1
  Блуза - код 3338 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 3501 - 1 - бело
  Блуза - код 3501 - 1 - бело
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Елегантен дамски топ в червено - код 3020
  Топ - код 3020 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Топ - код 2910
  Топ - код 2910
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Фустан - код 3320 - виолетова
  Фустан - код 3320 - виолетова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 5501 - борда
  Фустан - код 5501 - борда
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.565,71