Код 499 - 3

Нема на залиха
SKU
804
MKD 1.449,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 6175
  Тренерки - код 6175
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 2. Стилен дамски гащеризон в черен цвят - код 486
  Комбинезон - код 486 - црна
  Special Price MKD 725,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
 3. Свободна дамска риза в цвят мента - код 1648
  Кошула - код 1648 - 4 - ментол
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 4. Фустан - код 2595 - темно зелена
  Фустан - код 2595 - темно зелена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 5. Фустан - код 6231 - црвена
  Фустан - код 6231 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамски еластични дънки в синьо 7/8 - код 4279
  Фармерки - код 4279 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 7. Туника - код 2908 - бело
  Туника - код 2908 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Блуза - код 3099 - 3 - виолетова
  Блуза - код 3099 - 3 - виолетова
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Маица - код 6698
  Маица - код 6698
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Спортски комплет - код 2241 - 1 - црна
  Спортски комплет - код 2241 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71