Код 499

Нема на залиха
SKU
37502
MKD 1.449,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Сако - код 5255
  Сако - код 5255
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Ефектна дамска риза в синьо - код 4169
  Кошула - код 4169 - небесно сина
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 7735 - 2 - црна
  Фустан - код 7735 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Блуза - код 9792 - 2 - бело
  Блуза - код 9792 - 2 - бело
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Фустан - код 0510 - шарена
  Фустан - код 0510 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Спортски комплет - код 1574 - сиво
  Спортски комплет - код 1574 - сиво
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 7. Топ потник с ефектни презрамки в черно - код 8837 - лице
  Топ - код 8837 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Дамски сет от две части топ и дълга пола в черно - код 2700
  Комплет - код 2700 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фармерки - код 46755 - 1
  Фармерки - код 46755 - 1
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Сукња - код 2667 - сиво
  Сукња - код 2667 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71