Код 499

Нема на залиха
SKU
37503
MKD 1.449,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 5754 - розова
  Маица - код 5754 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 898,71
 2. Пола с атрактивен десен на цветя - код 8571 - 6
  Сукња - код 8571 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 6838 - црна
  Фустан - код 6838 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 1272 - бело
  Фустан - код 1272 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Топ - код 11989
  Топ - код 11989
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Маица - код 3350 - бело
  Маица - код 3350 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Фустан - код 6787 - бело
  Фустан - код 6787 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Дамски панталон в цвят капучино - код 4464
  Панталони - код 4464 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 1733
  Фустан - код 1733
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Маица - код 1533 - бела
  Маица - код 1533 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71