Код 499

Нема на залиха
SKU
38813
MKD 1.449,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски топ рипс в бежово с цип - код 2630
  Топ - код 2630
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Елек - код 9153 - темно сина
  Елек - код 9153 - темно сина
  Special Price MKD 1.681,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 3. Дамско изрязано боди с връзки в бежово - код 2935
  Боди - код 2935
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 0714 - 4 - пудра
  Фустан - код 0714 - 4 - пудра
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Елек - код 2531 - 3
  Елек - код 2531 - 3
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Блуза - код 5444 - 2 - црвена
  Блуза - код 5444 - 2 - црвена
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Фустан - код 3320 - путер зелена
  Фустан - код 3320 - путер зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Ефектна дамска риза в червено - код 4169
  Кошула - код 4169 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Блуза - код 4231 - бело
  Блуза - код 4231 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 41488 - бело
  Блуза - код 41488 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.246,71