Код 499 - 4

Нема на залиха
SKU
805
MKD 1.449,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Изчистен дамски топ в черно - код 3309
  Маичка - код 3309 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 2. Фустан - код 3080 - темно сина
  Фустан - код 3080 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 2203
  Фустан - код 2203
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Фустан - код 6299 - бело
  Фустан - код 6299 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 3298
  Фустан - код 3298
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Кошула - код 2051 - 1 - кремова
  Кошула - код 2051 - 1 - кремова
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Атрактивен дамски топ рипс в бежово - код 7414
  Топ - код 7414
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Спортски комплет - код 8030 - 3 - розова
  Спортски комплет - код 8030 - 3 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Спортски комплет - код 2524
  Спортски комплет - код 2524
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Блуза - код 11565 - бело
  Блуза - код 11565 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71