Код 499 - 4

Нема на залиха
SKU
811
MKD 1.449,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска тениска в сиво с принт - код 4249
  Маица - код 4249 - сиво
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Атрактивна тениска с принт в черно - код 11721
  Маица - код 11721 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Фустан - код 1543 - жолта
  Фустан - код 1543 - жолта
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Дамска тениска в сиво - код 3701
  Маица - код 3701 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Блуза - код 5582
  Блуза - код 5582
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Дамска тениска в жълто с къдрички - код 5955
  Маица - код 5955 - 1 - жолта
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 7. Блуза - код 0643 - 3 - розова
  Блуза - код 0643 - 3 - розова
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Фустан - код 805 - виолетова
  Фустан - код 805 - виолетова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Дамска тениска в светложълто - код 3350
  Маица - код 3350
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 2903 - 4 - шарено
  Фустан - код 2903 - 4 - шарено
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71