Код 499 - 5

Нема на залиха
SKU
812
MKD 1.449,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3102 - црна
  Фустан - код 3102 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Фустан - код 7173 - бело
  Фустан - код 7173 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фармерки - код 4014 - 2 - небесно сина
  Фармерки - код 4014 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 4. Јакна - код 3538 - црна
  Јакна - код 3538 - црна
  Најниско MKD 2.435,71 Регуларна цена MKD 3.015,71
 5. Маица - код 6581 - црна
  Маица - код 6581 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Маица - код 3620 - бела
  Маица - код 3620 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Комплет - код 557 - кремова
  Комплет - код 557 - кремова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Палто - код 1615 - 6 - кафеава
  Палто - код 1615 - 6 - кафеава
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 9. Тренерки - код 9842 - 6 - црна
  Тренерки - код 9842 - 6 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 10. Фустан - код 6130 - кафеава
  Фустан - код 6130 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71