Код 499

Нема на залиха
SKU
807
MKD 1.449,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4040 - путер зелена
  Фустан - код 4040 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Тренерки - код 7175 - небесно сина
  Тренерки - код 7175 - небесно сина
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Фустан - код 6867 - сиво
  Фустан - код 6867 - сиво
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Маица - код 3583 - црна
  Маица - код 3583 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Блуза - код 975 - розова
  Блуза - код 975 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Блуза - код 3458 - сиво
  Блуза - код 3458 - сиво
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 956,71
 7. Палто - код 1514 - 1 - окер
  Палто - код 1514 - 1 - окер
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 8. Комплет - код 5242 - 7 - шарена
  Комплет - код 5242 - 7 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 416
  Фустан - код 416
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 10. Блуза - код 1596 - 1 - црна
  Блуза - код 1596 - 1 - црна
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71