Код 499

Нема на залиха
SKU
808
MKD 1.449,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 4157 - црна
  Блуза - код 4157 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 2. Дамска тениска в червено - код 4375
  Маица - код 4375 - црвена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Фустан - код 2378
  Фустан - код 2378
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Дамски топ в бяло с къдрички - код 5954
  Топ - код 5954 - 1 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Фустан - код 6331 - капучино
  Фустан - код 6331 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Блуза - код 2133 - капучино
  Блуза - код 2133 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Фустан - код 6113 - окер
  Фустан - код 6113 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Комплет - код 9205 - 2 - црна
  Комплет - код 9205 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 9. Код 422 - 3 - шарена
  Код 422 - 3 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамска тениска в бяло с принт - код 6596
  Маица - код 6596 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71