Код 499

Нема на залиха
SKU
809
MKD 1.449,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6166
  Фустан - код 6166
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Ефектен дамски топ потник в бяло - код 11882
  Топ - код 11882 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Дамски комплект тениска и къси панталонки рипс в черно - код 1086
  Комплет - код 1086 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Боди - код 1463 - виолетова
  Боди - код 1463 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Дамски сет от две части потник и пола в червено - код 6870
  Комплет - код 6870 - 1 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Топ - код 1095
  Топ - код 1095
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Дамско боди в цвят пудра - код 2918
  Боди - код 2918 - пудра
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Атрактивни къси панталони в бяло - код 2085
  Кратки панталони - код 2085 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 2503 - шарено
  Фустан - код 2503 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Дамска тениска в червено с принт - код 1545
  Маица - код 1545 - 3 - црвена
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71