Код 5

Нема на залиха
SKU
10052
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 333 - ментол
  Комплет - код 333 - ментол
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Фустан - код 11664
  Фустан - код 11664
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Сако - код 5255
  Сако - код 5255
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 2580 - бело
  Фустан - код 2580 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Тренерки-долен дел - код 5066 - 3 - сиво
  Тренерки-долен дел - код 5066 - 3 - сиво
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Хеланки - код 2152 - 1 - шарена
  Хеланки - код 2152 - 1 - шарена
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Комплет - код 1578
  Комплет - код 1578
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 374 - светло сина
  Блуза - код 374 - светло сина
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Дамски топ с капси в черно - код 11541
  Маичка - код 11541 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Комбинезон - код 0199 - црна
  Комбинезон - код 0199 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71