Код 5

Нема на залиха
SKU
10134
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 378 - 2 - шарено
  Блуза - код 378 - 2 - шарено
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Тренерки - код 5583 - кафеава
  Тренерки - код 5583 - кафеава
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 3. Хеланки - код 9850 - црна
  Хеланки - код 9850 - црна
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 4. Тренерки - код 9842 - 5 - пудра
  Тренерки - код 9842 - 5 - пудра
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 5. Фустан - код 841 - 1 - шарено
  Фустан - код 841 - 1 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Блуза - код 6164 - 4 - борда
  Блуза - код 6164 - 4 - борда
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Блуза - код 0308 - 4 - црвена
  Блуза - код 0308 - 4 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Фустан - код 9545 - виолетова
  Фустан - код 9545 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 8861 - кафеава
  Фустан - код 8861 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 8865 - кафеава
  Блуза - код 8865 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71