Код 5

Нема на залиха
SKU
10140
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 11725 - тиркизна
  Фустан - код 11725 - тиркизна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 8171 - црна
  Фустан - код 8171 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Панталони - код 1428 - 1
  Панталони - код 1428 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 165 - сиво
  Фустан - код 165 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 8205 - бело
  Фустан - код 8205 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 3878 - 1 - шарено
  Фустан - код 3878 - 1 - шарено
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 6332 - 4 - црна
  Фустан - код 6332 - 4 - црна
  Најниско MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 8. Боди - код 3322 - 2
  Боди - код 3322 - 2
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Комплет - код 9896 - небесно сина
  Комплет - код 9896 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Дамска тениска с ефектни ръкави с остро деколте в черно - код 2462
  Маица - код 2462 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71