Код 5

Нема на залиха
SKU
10188
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маичка - код 3309 - бела
  Маичка - код 3309 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 2. Спортно долнище в два цвята - код 3155 - 1
  Тренерки-долен дел - код 3155 - 1 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Маица - код 0511 - бело
  Маица - код 0511 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Кратки панталони - код 11979 - бела
  Кратки панталони - код 11979 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Маица - код 11792 - црна
  Маица - код 11792 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Дамски дънки с висока талия скъсани в бяло - код 4397
  Фармерки - код 4397 - 1 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Атрактивна тениска с принт в черно - код 11901
  Маица - код 11901 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Дамски комплект къс топ и анцуг в сиво - код 4304
  Комплет - код 4304 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 9. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Изчистен дамски топ потник рипс в цвят капучино - код 2135
  Топ - код 2135 - 6 - капучино
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71