Код 5

Нема на залиха
SKU
10426
ден 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фармерки - код 8099 - 1 - темно сина
  Фармерки - код 8099 - 1 - темно сина
  Најниско ден 1.536,71 Регуларна цена ден 2.116,71
 2. Фустан - код 7356 - пудра
  Фустан - код 7356 - пудра
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 3. Панталони - код 8585 - праска
  Панталони - код 8585 - праска
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Панталони - код 954 - борда
  Панталони - код 954 - борда
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Сако - код 1980
  Сако - код 1980
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 6. Фустан - код 7356
  Фустан - код 7356
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 7. Фустан - код 3665 - темно зелена
  Фустан - код 3665 - темно зелена
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 8. Фустан - код 9303 - зелена
  Фустан - код 9303 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Кошула - код 787 - 1 - црна
  Кошула - код 787 - 1 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фустан - код 851 - црвена
  Фустан - код 851 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71