Код 5

Нема на залиха
SKU
11318
MKD 435,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 5242 - 1 - шарена
  Комплет - код 5242 - 1 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Дамски топ в черно - код 3747
  Топ - код 3747 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Свободна дамска риза в червено - код 7293
  Кошула - код 7293 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Ефектна дамска риза в цвят горчица - код 4169
  Кошула - код 4169 - окер
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Комплет - код 1815 - 1 - црна
  Комплет - код 1815 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Фустан - код 6412
  Фустан - код 6412
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Дамска туника в черно с надпис - код 5118
  Туника - код 5118 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Сако - код 5255 - црвена
  Сако - код 5255 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Кокетна плисирана пола в червено - код 8116
  Сукња - код 8116 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 9966 - 4 - шарена
  Блуза - код 9966 - 4 - шарена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71