Код 5

Нема на залиха
SKU
11324
MKD 435,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски топ рипс в бяло - код 2502
  Топ - код 2502 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Код 13010
  Код 13010
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Дамска тениска в червено - код 0163
  Маица - код 0163 - 1 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Дамска тениска рипс в черно с отворено деколте - 0844
  Маица - код 0844 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Дамски топ потник в бяло с връзки - код 1805
  Топ - код 1805 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Маица - код 469 - бела
  Маица - код 469 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Блуза - код 2899 - 2 - црна
  Блуза - код 2899 - 2 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 8. Топ потник с ефектни презрамки в черно - код 8837 - лице
  Топ - код 8837 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Туника - код 5118
  Туника - код 5118
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Накъсани дамски дънки в черно - код 4276
  Фармерки - код 4276 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71