Код 5

Нема на залиха
SKU
12070
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 625 - светло сина
  Фустан - код 625 - светло сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Топ - код 11758 - бело
  Топ - код 11758 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Топ - код 5345 - розова
  Топ - код 5345 - розова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Блуза - код 0157 - црна
  Блуза - код 0157 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Елек - код 1618 - 2
  Елек - код 1618 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Комбинезон - код 7701 - сина
  Комбинезон - код 7701 - сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Сукња - код 1014 - бело
  Сукња - код 1014 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Џемпер - код 4172 - црвена
  Џемпер - код 4172 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 6099 - 2 - борда
  Фустан - код 6099 - 2 - борда
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 811,71
 10. Фустан - код 1294 - капучино
  Фустан - код 1294 - капучино
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.159,71