Код 5

Нема на залиха
SKU
1536
MKD 1.739,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Хеланки - код 5969 - 5 - капучино
  Хеланки - код 5969 - 5 - капучино
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Хеланки - код 5969 - 3 - кафеава
  Хеланки - код 5969 - 3 - кафеава
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Панталони - код 8788 - 2 - црна
  Панталони - код 8788 - 2 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 7200 - сиво
  Блуза - код 7200 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Фустан - код 337 - графитна
  Фустан - код 337 - графитна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Топ - код 4463 - светло сина
  Топ - код 4463 - светло сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 4151 - небесно сина
  Фустан - код 4151 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 371 - капучино
  Фустан - код 371 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 621 - виолетова
  Фустан - код 621 - виолетова
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Кошула - код 9032 - темно сина
  Кошула - код 9032 - темно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71