Код 5

Нема на залиха
SKU
2392
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 5845 - црна
  Тренерки - код 5845 - црна
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 2. Фустан - код 2053 - 3 - црвена
  Фустан - код 2053 - 3 - црвена
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 3. Фустан - код 0807
  Фустан - код 0807
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Блуза - код 5259 - борда
  Блуза - код 5259 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Комбинезон - код 6633 - виолетова
  Комбинезон - код 6633 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Хеланки - код 2012 - 1 - црна
  Хеланки - код 2012 - 1 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 7. Блуза - код 2065 - 5 - сиво
  Блуза - код 2065 - 5 - сиво
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Фустан - код 395 - кафеава
  Фустан - код 395 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Топ - код 5577 - бело
  Топ - код 5577 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 9656 - капучино
  Блуза - код 9656 - капучино
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71