Код 5

Нема на залиха
SKU
2485
ден 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 981 - небесно сина
  Комплет - код 981 - небесно сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Јакна - код 9461 - кафеава
  Јакна - код 9461 - кафеава
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.652,71
 3. Панталони - код 788 - жолта
  Панталони - код 788 - жолта
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Фустан - код 3000 - зелена
  Фустан - код 3000 - зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Фустан - код 660 - црвена
  Фустан - код 660 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Фустан - код 240 - црвена
  Фустан - код 240 - црвена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 7. Фустан - код 7236 - виолетова
  Фустан - код 7236 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Фустан - код 794 - бела
  Фустан - код 794 - бела
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Блуза - код 9867 - путер зелена
  Блуза - код 9867 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Комплет - код 1511 - зелена
  Комплет - код 1511 - зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71