Код 5

Нема на залиха
SKU
2491
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7632 - шарена
  Фустан - код 7632 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Тениска в черно с надпис - код 822
  Маица - код 822 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 0583 - шарена
  Фустан - код 0583 - шарена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Спортски комплет - код 1575 - розова
  Спортски комплет - код 1575 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Маица - код 6596 - црна
  Маица - код 6596 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Дамско боди в цвят капучино с цип - код 11757
  Боди - код 11757 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Топ с широки презрамки в светлолилаво - код 856
  Топ - код 856 - светло виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Топ - код 3432 - бело
  Топ - код 3432 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Фустан - код 2470 - 1 - бело
  Фустан - код 2470 - 1 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 11795 - црна
  Фустан - код 11795 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71