Код 5

Нема на залиха
SKU
2515
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 6922 - розова
  Комплет - код 6922 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Свободна изчистена тениска в бежово - код 3638
  Маица - код 3638 - кремова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Тренерки - код 4112 - путер зелена
  Тренерки - код 4112 - путер зелена
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 4. Тениска в бяло с принт - код 4363
  Маица - код 4363 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Блуза - код 4474 - бело
  Блуза - код 4474 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Атрактивна тениска с принт в черно - код 11707
  Маица - код 11707 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 0807 - светло сина
  Фустан - код 0807 - светло сина
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Тренерки - код 11623 - црна
  Тренерки - код 11623 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Блуза - код 5525 - борда
  Блуза - код 5525 - борда
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 3107 - тиркизна
  Фустан - код 3107 - тиркизна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71