Код 5

Нема на залиха
SKU
2965
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2055 - 2 - црна
  Фустан - код 2055 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 6776 - црвена
  Блуза - код 6776 - црвена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Елегантен дамски топ в тъмносиньо - код 1095
  Топ - код 1095
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Комплет - код 333 - виолетова
  Комплет - код 333 - виолетова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Фустан - код 9560 - црна
  Фустан - код 9560 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Изчистен дамски топ в черно - код 3091
  Топ - код 3091 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Атрактивна тениска с принт в бяло - код 4427
  Маица - код 4427 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фармерки - код 4387 - 1
  Фармерки - код 4387 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Блуза - код 0936 - црна
  Блуза - код 0936 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 10. Комплет - код 1518 - 3 - сиво
  Комплет - код 1518 - 3 - сиво
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71